My Cocktail Bar Pro

2.2.4

Dáte si alkohol, nějaké nápoje a ovoce a zajímá vás, jaké koktejly si můžete připravit? Můj bar je pro vás. Stačí si vybrat, jaké ingredience máte, a My Bar vám ukáže seznam všech koktejlů, které si můžete vychutnat a nabídnout svým přátelům.
Download APK
0/5 No votes
Developer
Roman Shuvaev
Version
2.2.4
Updated
June 12, 2020
Requirements
4.1 and up
Size
11M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Dáte si alkohol, nějaké nápoje a ovoce a zajímá vás, jaké koktejly si můžete připravit? Můj bar je pro vás. Stačí si vybrat, jaké ingredience máte, a My Bar vám ukáže seznam všech koktejlů, které si můžete vychutnat a nabídnout svým přátelům.

Podívejte se na screenshoty! Vlastnosti:

★ PROHLÉDNĚTE SI VŠECHNY KOKTEJLY ★ jen seznam všech dostupných koktejlů. Opravdu vám záleží na 9 000 koktejlech, které nabízejí jiné aplikace? Většina z nich se vám pravděpodobně nebude líbit. Zahrnujeme pouze pečlivě vybrané a nejoblíbenější koktejly. Koktejly, které můžete udělat, jsou zvýrazněny, víte, že to zvládnete. U ostatních koktejlů jsou uvedeny chybějící přísady.

★ MY BAR ★ všechny vaše ingredience na jednom místě. U každého z nich rychle zjistěte, jaké koktejly můžete s danými ingrediencemi připravit.

★ MOJE KOKTEJLY ★ všechny koktejly, které můžete připravit pouze z ingrediencí, které máte. Pod tímto seznamem – koktejly, které téměř můžete udělat, chybí jedna nebo dvě přísady. Můžete snadno zjistit, co přesně musíte přidat do své barové police, abyste rozšířili seznam svých koktejlů.

★ VLASTNÍ Koktejly a přísady ★ Vytvořte si vlastní jedinečné koktejly a přidejte nové přísady.

★ OBLÍBENÉ KOKTEJLY ★ Spravujte své oblíbené koktejly a nechte si je rychle zpřístupnit na samostatné kartě.

★ SPRAVOVAT BAR ★ vyberte, jaké ingredience jsou na vaší barové polici, podívejte se, kolik koktejlů je k dispozici pro konkrétní ingredienci.

★ PROHLÍŽENÍ PODLE KATEGORIE ★ Vyberte kategorii, chcete-li zobrazit pouze oficiální koktejly nebo střelce IBA atd. Seznam složek vyberte kategorii, kde se zobrazí pouze silný alkohol, nápojové nápoje atd.

★ PODROBNOSTI O KOKTEJLU ★ Popis, podrobný recept s variacemi a seznam potřebných ingrediencí včetně oblohy.

★ PODROBNOSTI SLOŽKY ★ Procházejte například všechny koktejly pomocí Tequily a rychle zjistěte, které z těchto koktejlů si můžete hned připravit.

★ HLEDÁNÍ ★ Možnost rychlého hledání koktejlů a ingrediencí.

★ Pokud nemůžete najít koktejl, který máte rádi, řekněte nám! Budeme pravidelně aktualizovat naši databázi koktejlů.

★ Máte problémy s aplikací? Chcete funkci, kterou nemáme? Kontaktujte nás na support@mybarapp.com a my se pokusíme pomoci.

What's new

- Upravte nebo odstraňte libovolnou přísadu
- Obnovte smazané přísady a koktejly v nastavení aplikace
- Nové koktejly

Images

Download links

Download From Playstore

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *