Twitter

Varies with device

Připojte se ke konverzaci! Twitter je vaše aplikace pro sociální média a zdroj pro dění ve světě. Tweety pokrývají trendová témata od světových zpráv po místní zprávy, drby celebrit po sport a hraní her, politiku až po zábavné příběhy, které se stávají virálními, pokud se tak stane ve světě, nyní jsou trendy na Twitteru. Najděte si přátele, sdílejte svůj názor, získejte stoupence nebo sledujte vlivné lidi - každý hlas může ovlivnit svět! Připojte se k více než 2 BILIONŮ uživatelům po celém světě!
Download APK
0/5 No votes
Developer
Twitter Inc.
Version
Varies with device
Updated
November 16, 2020
Requirements
Varies with device
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Připojte se ke konverzaci! Twitter je vaše aplikace pro sociální média a zdroj pro dění ve světě. Tweety pokrývají trendová témata od světových zpráv po místní zprávy, drby celebrit po sport a hraní her, politiku až po zábavné příběhy, které se stávají virálními, pokud se tak stane ve světě, nyní jsou trendy na Twitteru. Najděte si přátele, sdílejte svůj názor, získejte stoupence nebo sledujte vlivné lidi – každý hlas může ovlivnit svět! Připojte se k více než 2 BILIONŮ uživatelům po celém světě!

Tweetujte, retweetujte, odpovídejte na tweety, sdílejte nebo lajkujte vše, co je nyní trendy!
Retweetujte, chatujte soukromě nebo buďte velcí a zahajte skupinovou konverzaci se svými následovníky na Twitteru. Získejte všechny zprávy ze sociálních médií na jednom místě – prohledávejte hashtagy a vlivné lidi, chatujte s přáteli a dalšími sledujícími Twitteru nebo sledujte své oblíbené celebrity vedle stovek zajímavých uživatelů Twitteru. Přečtěte si jejich obsah a všechna aktuální témata na první pohled. Zapojte svou sociální síť pozoruhodnými odkazy, fotografiemi a videi. Začněte s mikroblogováním, sdílejte svůj názor a zjistěte, které z vašich denních tweetů se vám líbily nebo retweetly.

Vytvořte si svůj účet na Twitteru zdarma ještě dnes!
Twitter vám umožňuje najít zajímavé lidi nebo vytvořit sled lidí, kteří se zajímají o váš názor. Sociální sítě nikdy nebyly jednodušší! Twitter umožňuje celebritám navázat osobní spojení a dokonce i chatovat se svými fanoušky. Proto se Twitter stal jednou z nejpoužívanějších platforem sociálních médií na světě.

Vytvořte si poutavý profil
* Přizpůsobte si svůj profil, přidejte fotografii, popis, umístění a fotografii na pozadí
* Často pípejte, rozšiřujte svou sociální síť a optimalizujte časy zveřejňování
* Zveřejňujte vizuální obsah
* Používejte ve svých tweetech hashtagy
* Přilákejte sledující z jiných sociálních sítí mediální platformy mimo Twitter

Zjistěte, co je nyní trendy
Objevte nejpopulárnější hashtagy, najděte nejnovější zprávy ze sociálních médií a drby celebrit, příběhy, zábavu a nejnovější zprávy. Ať už vás zajímají sportovní události, popkultura a zábava nebo politika, Twitter je vaším zdrojem informací.

Živé přenosy Události
Připojte se ke konverzaci nebo sledujte živá videa, abyste se mohli přímo z mobilního zařízení hluboce zapojit do širokého publika a ovlivňovat. Přejít naživo, vytvořit si vlastní živé přenosy, sdílet videa nebo sedět a sledovat události z celého světa.

Stejně jako my na Facebooku https://www.facebook.com/TwitterInc/
Sledujte nás na Instagramu https://www.instagram.com/twitter/?hl=cs

Zásady ochrany osobních údajů: https://twitter.com/en/privacy
Podmínky: https://twitter.com/en/tos

S některými reklamními partnery sdílíme údaje o identifikaci zařízení, což může zahrnovat otevření aplikace, ke kterému dojde před registrací. Další podrobnosti najdete zde: https://help.twitter.com/en/safety-and-security/data-through-partnerships

What's new

Připravte se na nový tmavý režim, nyní se 2 možnostmi - ztlumení a zhasnutí světla - a automatickým nastavením!

Images

Download links

Download From Playstore

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *